ВРЪЗКИ

сряда, 4 август 2010 г.

"Субару" пуска"Импреза WRX STI" с автоматична трансмисия

"Субару" пуска"Импреза WRX STI" с автоматична трансмисия: "
Японският производител 'Субару' разпространи първите официални снимки на седана 'Импреза WRX STI A-Line', който ще се предлага с автоматична трансмисия. Скоростната кутия е петстепенна и има възможност за ръчна смяна на предавките.
 
Моторът на 'Импреза WRX STI A-Line' е добре познатият 2.5-литров турбо с мощност 305 к.с. Към момента няма данни за динамичните качества на колата.
 
Знае се обаче, че тя ще се предлага само на японския пазар.
"

Няма коментари:

Публикуване на коментар