Японският производител 'Субару' разпространи първите официални снимки на седана 'Импреза WRX STI A-Line', който ще се предлага с автоматична трансмисия. Скоростната кутия е петстепенна и има възможност за ръчна смяна на предавките.
Моторът на 'Импреза WRX STI A-Line' е добре познатият 2.5-литров турбо с мощност 305 к.с. Към момента няма данни за динамичните качества на колата.
Знае се обаче, че тя ще се предлага само на японския пазар.
"
Няма коментари:
Публикуване на коментар